Informacja

Od 1989 roku zajmujemy się dystrybucją paliw w Polsce. Dzięki dużemu doświadczeniu i solidnej pozycji na rynku możemy zagwarantować atrakcyjne ceny oraz satysfakcję Klienta.

Serdecznie zapraszamy Państwa do współpracy!

 

Stacje Paliw i Energii

Grupa "Pieprzyk" to sieć doskonale zaopatrzonych stacji paliw i punktów ładowania samochodów elektrycznych "Moc Jakość Zysk". Na stacjach nie tylko zatankują Państwo wysokiej klasy paliwo lecz naładują też baterie samochodu - zapraszamy również do barów, sklepów, salonów meblowych oraz punktów ksero. Na wszystkich stacjach paliw akceptujemy płatności kartami płatniczymi i floty Pieprzyk. 

Karty FLOTA PIEPRZYK

Karty FLOTA PIEPRZYK przeznaczone są do regulowania należności za paliwa, oleje, akcesoria samochodowe, myjnie, parkingi itp... W celu rozpoczęcia współpracy, wystarczy się z nami skontaktować. Nasi przedstawiciele na pewno przedstawią i ustalą odpowiedni model i zasady współpracy, oraz uzgodnią wszelkie Państwa wymagania. 

Hurt paliw

Dostarczymy Państwu paliwa najwyższej jakości z polskich rafinerii Grupy Lotos S.A. i PKN Orlen. Dysponujemy własną bazą transportową - produkty dostarczamy w każdej ilości. Zapewniamy krótkie terminy realizacji dostaw. 

Ekoterm PLUS

Oferujemy lekki olej opałowy do zasilania kotłów centralnego ogrzewania z rafinerii PKN ORLEN. Olej Ekoterm Plus to doskonałe rozwiązanie zarówno do zastosowań w domu jak i przemyśle. 

Butle gazowe

W ofercie znajdują się butle gazu płynnego mające szerokie zastosowanie w gospodarstwie domowym. Proponujemy klientom butle o masie 11kg. Oferujemy również butle w specjalnym wykonaniu umożliwiające ich zastosowanie do napędów wózków widłowych itp. 

Dostawy LPG

W ofercie posiadamy również gaz płynny propan-butan używany jako paliwo do pojazdów samochodowych. 

 

Zaufali nam