Aktualności


2020-01-14

 

89 x  Moc Jakość Zysk ⛽️ 

Miło nam poinformować Państwa o otwarciu kolejnej stacji Moc Jakość Zysk. Znaleźć ją można w Kaliszu, przy ul. Obozowej 4. Jest to już drugi obiekt w tym pięknym mieście - pierwszy mieści się przy ul. Wojska Polskiego obok dużego marketu budowlanego. Oferujemy w sprzedaży olej napędowy, benzynę bezołowiową, gaz LPG oraz AdBlue z dystrybutora. ZAPRASZAMY! 
Kalisz Obozowa

 Oprac. Piotr Pawłowski

 

2019-12-24

 Święta

 

2019-12-18

 

W grudniu 2019 w punktach handlowych sprzedaży hurtowej pojawiły się w sprzedaży zbiorniki na paliwo firmy Swimer. Są to dwupłaszczowe zbiorniki z polietylenu przeznaczone do magazynowania i dystrybucji oleju napędowego. Pojemności, które można zakupić "od ręki" to 1500, 2500 i 5000 litrów. W celu uzyskania szczegółowej oferty, prosimy o kontakt bezpośrednio z punktami handlowymi. Zapraszamy.

zbiornik1

zbiornik2

zbiornik3

 

 Oprac. Piotr Pawłowski

 
88 - KĘDZIERZYN KOŹLE

 

2019-11-06

 

88 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Szanowni Państwo, dnia 6 listopada 2019 r. w Kędzierzynie Koźlu przy ul. Gazowej 3a została uruchomiona nowa stacja Moc Jakość Zysk. Na tym niewielkim obiekcie obok marketów ALDI i LIDL zatankować  można olej napędowy i benzynę bezołowiową Pb95 tradycyjnie po najniższych cenach w okolicy. Serdecznie zapraszamy.

Kedzierzyn

Oprac. Piotr Pawłowski 
87 - SERBY

 

2019-10-31

 

87 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Miło nam Państwa poinformować o uruchomieniu sprzedaży paliw na kolejnym obiekcie sieci Moc Jakość Zysk należącym do Grupy Pieprzyk. Serby to miejscowość mieszcząca się zaraz za Głogowem i to właśnie tam od dnia dzisiejszego będzie można skorzystać z naszej oferty. Stacja mieści się przy drodze krajowej nr 12 prowadzącej do Leszna i oferuje w sprzedaży olej napędowy, benzynę bezołowiową Pb95 oraz gaz LPG.

 Serby

  Oprac. Piotr Pawłowski

 

86 - ZIELONA GÓRA

 

2019-10-04

 

86 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Tegoroczna jesień obfituje w kolejne otwarcia stacji paliw naszej sieci. 86 obiekt został otwarty w piątkowe popołudnie w Zielonej Górze przy ul. Zjednoczenia 118. Stacja, która dotychczas funkcjonowała jako Orlen oferuje w sprzedaży olej napędowy, benzynę bezołowiową Pb95 i Pb98 oraz gaz LPG. Jak zawsze  paliwa pochodzące z PKN Orlen nasi klienci kupią w atrakcyjnych cenach - najtańszych w okolicy. Oprócz szerokie oferty akcesoriów poza paliwowych nasi klienci będą mogli zaopatrzyć się w produkty własne Grupy Pieprzyk takie jak owoce, warzywa czy też wyśmienite soki owocowe. Zapraszamy mieszkańców Zielonej Góry i nie tylko. 

 

Lokalizacja:

https://goo.gl/maps/7qrKri1urvsozdDQA

Zielona Góra

Oprac. Piotr Pawłowski

85 - KRÓLÓW

 

2019-10-01

 

85 x  Moc Jakość Zysk ⛽️


1 października 2019 r do sieci Moc Jakość Zysk dołączyła stacja w Królowie woj. lubuskie. Stacja mieści się przy drodze krajowej nr 12, bezpośrednio przy zjeździe z  autostrady A18 prowadzącej w stronę Olszyny.

Jest to ostania stacja 10 km przed granicą polsko-niemiecką. 

Lokalizacja:

https://goo.gl/maps/ax7456j9wAQ2pMLj8

 

 ulotka

 

Królów84 - IŁOWA

 

2019-10-01

 

84 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Iłowa (powiat żagański, województwo lubuskie) to kolejny punkt na mapie sieci Moc Jakość Zysk.

Stacja paliw do końca września działająca pod logiem marki ORLEN, znajduje się w przy ul. Żagańskiej 61A tuż obok marketu Biedronka. 

Oferujemy Państwu ON, PB95, PB98 i gaz LPG w bardzo atrakcyjnych cenach, oczywiście najtańszych w okolicy.

Serdecznie zapraszamy no naszego nowego obiektu!

 

Lokalizacja stacji paliw:

https://goo.gl/maps/Qv8G6Y1tjagtjfYY9

Iłowa

 Oprac. Piotr Pawłowski

83 - MIŁOSNA

 

2019-08-01

 

83 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Uprzejmie informujemy o otwarciu nowej stacji naszej sieci. Serdecznie zapraszamy do odwiedzenia miejscowości Miłosna gdzie Moc Jakość Zysk od 1 sierpnia 2019 r. prowadzi już sprzedaje paliwo. Stacja mieści się na drodze krajowej nr 36 pomiędzy Lubinem a Środą Śląską.

https://goo.gl/maps/fC8GVLKHWNh4UQrt9

 

 Miłosna

 

 

Milosna2

 

Oprac. Piotr Pawłowski

82 - NOWA SÓL

 

2019-06-24

 

82 x  Moc Jakość Zysk ⛽️

 

Z początkiem lata 2019 roku Grupa Pieprzyk otworzyła następną stację paliw. Tym razem pojawiliśmy się w pięknym mieście Nowa Sól. 

Mamy nadzieję, że nasi dotychczasowi jaki i nowi klienci skorzystają z naszych usług. Obiekt oferuje po najniższych cenach w mieście paliwa PKN ORLEN: olej napędowy i benzynę bezołowiową oraz nie zabraknie oczywiście także gazu LPG. 

Nasi klienci będą także mogli zakupić produkty z których jest znana sieć tj. warzywa, owoce, soki firmowe, pyszną kawę Colucci i inne artykuły spożywcze oraz motoryzacyjne, oczywiście wszystko w bardzo atrakcyjnych cenach.

Serdecznie wszystkich zapraszamy na stację mieszczącą się przy ul. Przyszłości 1


 Oprac. Piotr Pawłowski


81 - Głogów - Portowa

 

2019-05-04

81 stacja Moc Jakość Zysk ⛽️

Serdecznie zapraszamy to naszego nowego obiektu. Tym razem jest to Głogów przy ulicy Portowej, który został oddany do użytku w ubiegłym miesiącu.
Stacja w Głogowie to już nasz 2 (i nie ostatni ????)punkt w tym mieście, a cała sieć Moc Jakość Zysk to już 81!
ZAPRASZAMY NA ZAKUPY! ➡️➡️➡️ NAJTANIEJ W MIEŚCIE!

Portowa


80 - Wierzenica

 
2019-03-01

 

80 stacji GRUPY PIEPRZYK!!!⛽️

Szanowni Państwo  od dnia dzisiejszego  nasza sieć ma już 80 stacji paliw.

Najnowsza to Moc Jakość Zysk Wierzenica. Lokalizacja stacji to: Wierzenica, ul. Gnieźnieńska -  2 km od lotniska Poznań-Kobylnica  Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb95, Pb98, gaz LPG oraz Adblue z dystrybutora jak zawsze najtaniej w okolicy. Poza tym  świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe, produkty spożywcze, hot-dogi oraz akcesoria samochodowe.

 Janikowo

 Oprac. Piotr Pawłowski

 

79 - Koszuty

 

2019-02-12

 

Miło nam Państwa poinformaować, że uruchomiliśmy nową stację na drodze krajowej nr 11 w miejscowości Koszuty. Jest to droga łącząca Poznań i Katowice . Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb95, Pb98, gaz LPG oraz Adblue z dystrybutora jak zawsze najtaniej w okolicy. Poza tym  świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe, produkty spożywcze, hot-dogi,  akcesoria samochodowe a także kawa Colucci.

 

Koszuty

 Oprac. Piotr Pawłowski

78 - Kutno

 

 

06.02.2019 r.

 

 

Luty to otwarcie naszej kolejnej stacji Moc Jakosc Zysk. Tym razem wszystkich naszych klientów zapraszamy do Kutna - Adamowice 1a - trasa nr 92

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb95, Pb98 oraz gaz LPG jak zawsze najtaniej w mieście .Poza tym  świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe, produkty spożywcze, hot-dogi,  oraz akcesoria samochodowe


Oprac. Piotr Pawłowski

77 - Krapkowice

 

11.01.2019 r.

 

Rok 2019 zaczynamy od rozszerzenia sieci Grupy Pieprzyk o nową stację w województwie opolskim. Moc Jakosc Zysk Krapkowice to stacja znajdująca się przy drodze nr 409 - ulica Księdza Koziołka 2

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego oraz benzyny bezołowiowej Pb95 jak zawsze najtaniej w mieście.. Znaleźć Państwo tam również będziecie mogli produkty Grupy Pieprzyk takie jak świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe.  Poza tym szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesorii samochodowych a także kącik kawowy z pyszna kawą Colucci.

 

Krapkowice

 Oprac. Piotr Pawłowski

 

76- Sieradz II

 
 

19.12.2018 r.

 

 

Kolejnym punktem na mapie sieci stacji Moc jakośźć Zysk jest stacja paliw w Sieradzu, przy ul. Wojska Polskiego 2-4. Jest to już druga stacja w Sieradzu a zarazem 76 w sieci Grupy Pieprzyk.

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego, benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG, oczywiście o bardzo atrakcyjnych (najtańszych w okolicy). Znaleźć Państwo tam również będziecie mogli produkty Grupy Pieprzyk takie jak świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe.  Poza tym szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesorii samochodowych. Stacja mieści się tak samo jak w przypadku Kalisza obok marketu budowlanego.

Sieradz

 Oprac. Piotr Pawłowski

75- Kalisz

 
19.12.2018 r.

 

Nowa stacja należąca do Grupy Pieprzyk została uruchomiona 19 grudnia 2018 r. w Kaliszu przy Al. Wojska Polskiego 3

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego, benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG, AdBlue z dystrybutora po bardzo atrakcyjnych (najtańszych w okolicy). Znaleźć Państwo tam również będziecie mogli produkty Grupy Pieprzyk takie jak świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe.  Poza tym szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesorii samochodowych. Stacja mieści się obok marketu budowlanego.

 

 Kalisz Moc Jakośc Zysk


74 - Opole


07.11.2018 r.

Nowa stacja należąca do Grupy Pieprzyk została uruchomiona 7 listopada 2018 r. w Opolu przy ul. Światowida 7

Stacja oferuje sprzedaż oleju napędowego, benzyny bezołowiowej Pb95 oraz gazu LPG po bardzo atrakcyjnych (najtańszych w okolicy). Znaleźć Państwo tam również będziecie mogli produkty Grupy Pieprzyk takie jak świeże warzywa, owoce oraz  naturalne soki owocowe.  Poza tym szeroka gama produktów spożywczych oraz akcesorii samochodowych. Zapraszamy do OPOLA.

 


Stacja paliw Opole

 

 

73 - Korzensko


03.09.2018 r.

Szanowni Klienci, 3 września 2018 r. uruchomiliśmy nowo wybudowaną stację paliw naszej sieci, która mieści się przy drodze krajowej S5 Wrocław - Poznań.

Dokładnie znaleźć nas moża na węźle KORZEŃSKO, zjazd Dębno Polskie. Zarówno kierowcy podróżujący od strony Poznania jak i Wrocławia będą mogli skorzystać z naszych usług.

Obiekt Korzeńsko, to nowocześnie wyposażona stacja z bardzo smaczną gastronomią, kącikiem kawowym, placem zabaw dla dzieci, prysznicami dla kierowców, oraz bardzo dużym parkingiem TIR. Nasi pracownicy czekają na klientów 24h na dobę - SERDECZNIE ZAPRASZAMY!!! 

 

 

 72 - Dłutów

 

02.07.2018 r.

Kolejna stacja Moc Jakość Zysk w województwie łódzkim. Zapraszamy do Dłutowa w powiecie pabianickim. Serdecznie zapraszamy wszystkich klientów do zakupów. Stacja znajduje się na drodze nr 485 pomiędzy Pabianicami a Bełchatowem. 
  

 71 - Krzeszyce

 

18.06.2018 r.

Stacja Paliw Krzeszyce woj. lubuskie  to z pewnością  jedna z najładniejszych stacji w Polsce. Zapraszamy serdecznie aby się o tym przekonać :)

Lokalizacja obiektu, to trasa nr 22: Kostrzyn nad Odrą - Skwierzyna

Krzeszyce


 

 

 

 70 - Otmuchów

 

01.02.2018r.

Tym razem mamy przyjemność zaprosić naszych Klientów do miejscowości Otmuchów, woj. dolnośląskie

Stacja paliw, która od 1 lutego działa w naszych barwach proponuje najwyższej jakości paliwo PKN Orlen w najniżych cenach w okolicy. Oprócz tego znaleźć tam będzie między innymi pyszna kawę, hot-dogi, tosty, akcesoria samochodowe oraz owoce i warzywa. Otmuchow

  

 69 - Skłóty

 02.10.2017r. 

Kolejna stacja Moc Jakość Zysk

W dniu dzisiejszym otwarta została kolejna stacja w województwie łódzkim. Moc Jakość Zysk - Skłóty znajduje się niedlaleko Kutna przy drodze krajowej nr 92.  Zapraszamy!


 

  

 68 - Głowno

 

17.08.2017 r.

Stacja paliw w Głownie już uruchomiona! To już kolejny punkt na mapie sieci Moc Jakość Zysk.  Tym razem lokalizacja stacji to województwo łódzkie, powiat zgierski, droga krajowa nr 14. Wszystkich nowych i dotychczasowych klientów serdecznie zapraszamy.

 

 

 67 - Boruja Kościelna

 

14.07.2017 r.

Miło nam zakumunikować, że tym razem będziecie Państwo mogli skorzystać z naszych usług również w gminie Nowy Tomyśl. Nowa stacja położona jest w miescowości Boruja Kościelna przy drodze nr 305 Wolszyn - Nowy Tomyśl. Czekamy na Państwa 24h/dobę, 7 dni w tygodniu!

  


 

 

 

 

 66 - Pietna

 

10.07.2017 r.

Stacja nr 66 OTWARTA. W województwie opolskim przy trasie nr 416 będzie można skorzystać z naszych usług. Jak zwykle oprócz paliw kupią Państwo przez 24h wszystko to co najpotrzebniejsze i nie tylko :) Zapraszamy!

 

 65 - Skwierzyna

 

05.06.2017 r.

Tym razem uruchomiliśmy punkt w miejscowości Skwierzyna, woj. lubuskie. Zapraszamy naszych klientów  prodóżujących srogą S3 w kierunku Szczecina na zakupy.  Stacja posiada w ofercie ON, PB95, PB98 i gaz LPG Adblue a także szeroki wybór akcesoriów samochodowych, produkty spożywcze a przede wszytkim produkty własne Grupy Pieprzyk takie jak warzywa, owoce, soki, pieczarki.


 64 - Golina Wielka

 

14.01.2017r.

Sieć Moc Jakość Zysk liczy juz 64 stacje! Kolejny punkt został otwarty w miesjcowości Golina Wielka na trasie nr 5 Rawicz - Leszno. Zapraszamy do odwiedzenia i na zakupy. Stacja posiada w ofercie ON, PB95, PB98 i gaz LPG a także szeroki wybór akcesoriów samochodowych, produkty spożycze a przede wszytkim produkty własne Grupy Pieprzyk takie jak warzywa, owoce, soki, pieczarki.

Golina63 - NAMYSŁÓW

09.01.2017 r.

Z przyjemnością informujemy wszystkich naszych klientów o nowo uruchomionej stacji należącej do naszej sieci. Tym razem znaleźć nas Państwo mogą w województwie opolskim a konkretnie jest to Namysłów, ul. Piłsudskiego 23

telefon kontaktowy na stację: 77 413 07 48

ZAPRASZAMY!

 Namysłów 

62 - Ogrodzona

07.11.2016 r.

Nowa stacja Moc Jakość Zysk znajduje się w miejscowości Ogrodzona przy trasie krajowej  nr 91 pomiędzy Łodzią a Kutnem w powiecie Łęczyckim. Serdecznie zapraszamy!

 

Ogrodzona61 - Witaszyce


11.10.2016r.

Moc Jakość Zysk w Witaszycach!
Miło nam zakomunikować, że kolejny punkt na mapie sieci stacji paliw należących do Grupy Pieprzyk pojawił się tym razem w miejscowości Witaszyce.

Zapraszamy wszystkich klientów na Aleje Wolności 57, przy drodze krajowej nr 12 pomiędzy Jarocinem a Pleszewem.

 


60 - Prudnik


05.10.2016 r.

Uprzejmie informujemy o uruchomieniu nowej stacji Moc Jakość Zysk. Tym razem znaleźć nas Państwo mogą w miejscowości Prudnik, przy ul. Dąbrowskiego 15. Serdecznie zapraszamy naszych Klientów do odwiedzenia naszego nowego obiektu!

 


Oprac. Piotr Pawłowski

Zaufali nam